سوله سبک در تبریز

گروه صنعتی سبک سوله تبریز برای کارفرمایان محترم که در شهر تبریز و یا استان‌های مجاور هستند، شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. در این فرصت می‌توانید هزینه‌های سازه خود را به صورت قسطی پرداخت کنید.
گروه صنعتی سبک سوله از مجموعه‌های قدیمی در ساخت سازه‌های سبک می‌باشد که تجربه‌ای نزدیک به دو دهه در این حوزه دارد و طی مدت زمان فعالیت خود توانسته است رضایت کامل تمام کارفرمایان خود را جلب کند.

شاید فکر کنید که سوله سبک به دلیل وزن پایین خود مقاومت کمتری در برابر سازه‌های سنگین داشته باشد، اما بهتر است که بدانید نقشه سوله سبک توسط نرم افزاری پیشرفته ایجاد می‌شود که در آن سخت‌ترین شرایط لحاظ می‌شود.

از این رو، سوله سبک مقاوت لازم را در برابر شرایط دشوار را دارد و ما برای پروژه‌های خود دفترچه محاسابات سازمان نظام مهندسی را ارائه می‌کنیم که نشان از مورد تایید بودن این نوع سازه است.

مراحل سفارش ساخت سوله سبک

به‌طور خلاصه اگر بخواهیم مراحل انجام کار را شرح دهیم، به این طریق خواهد بود:

در اولین گام لازم است که شما کارفرمای محترم اطلاعات پروژه خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم متناسب با شرایط موجود برآوردهای زمانی و مالی را انجام دهیم.

اطلاعات زیادی وجود دارد که بتوانید خودتان قیمت ساخت سوله سبک را محاسبه کنید، اما تجربه نشان داده است به دلیل عدم دانش کافی، بسیاری از افراد برآوردهای اشتباهی می‌کنند. بهتر است که این کار را به کارشناسان مربوطه واگذار کنید تا با در نظر گرفتن شرایط مختلف (محل سازه، اندازه دهانه، شرایط آب و هوایی، قیمت آهن و …) قیمت ساخت سوله سبک را دقیق محسابه کنند.

کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آماده هستند تا به انواع سوالات شما پاسخ دهند، کافیست که در ساعات کاری تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم و اطلاعات مورد نیازتان را برای ساخت سوله سبک در تبریز کسب کنید.

بخشی از نمونه کارهای سوله سبک

گروه مهندسی سبک سوله در طی مدت زمان فعالیت خود پروژه‌های زیادی را با موفقیت در شهر تبریز و کل نقاط کشور اجرا کرده است. این سازه‌ها در کاربری های مختلف مانند: سوله برای انبار، کارخانه، سالن ورزشی، مرغداری و سوله چادری برای گلخانه بوده است.

سفارش ساخت سوله در تبریز

کارفرمایان محترمی که می‌خواهند اسکلت سازه خود را با استفاده از سازه‌های لوله ارزان و سبک بسازند لطفا با شماره‌های زیر در تماس باشید:

۰۹۰۱۶۰۸۲۳۷۷

۰۹۹۴۴۰۷۲۱۲۸